Loading...
Testo 550S 0564-5502 Dijital Manifold
Stok Kodu: 47.336.004
Marka: Testo

10.372,85 

Ürünler liste fiyatları ile görüntülenmekledir. İndirimli fiyatlar için satış temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Loading...

Açıklama

* Marka : Testo
* Model : 550 0564-5502
* Özellik  : Dijital Manifold


* Ürün Ayrıntıları


   – Bu dijital manifold cihazı soğutma sistemleri ve ısı pompaları üzerinde çalışmalarda birden fazla görevi yerine getirmek için kullanılır.

   – Testo 550s dijital manifoldun içerisinde gömülü olan ölçüm modları ile: AC + Soğutma, Tahliye, Sızdırmazlık Testi, Hedef Aşırı Kızdırma, Kompresör Testi (DLT) ve Delta T ölçümleri tek bir cihazda yapılabilmektedir.

   – Cihazın en büyük özelliği diğer akıllı probların kendisine bağlanıp tek bir cihaz ve program üzerinden diğer modülleri kontrol edilebilmesidir.

   – Cihazın en önemli bir diğer önemli özelliği ise sıcaklık düzeltmeli sızdırmazlık testi yapabilmesidir.

   – Testo 550s dijital manifold hem numarik hem de grafik bar simgesine sahiptir.

   – Bu set içerisinden 2 adet testo 115i kıskaçlı tip sıcaklık probu çıkmaktadır.

   – Testo 115i akıllı prob ile; fark sıcaklığını, basma hattı sıcaklığını, emme hattı sıcaklığın gibi kontrollerin yapılması işleminde kullanılır.

   – AC + Soğutma işleminde önceden ayarlanmış 90 adet soğutucu bilgisi cihazın içine entegre edilmiştir. Böylece yapacağınız soğutucu bilgisini seçerek çok daha kaliteli ölçümler yapabilirsiniz.

   – Testo Smart uygulamasındaki otomatik güncellemeler sayesinde her zaman en yeni soğutucu akışkanlara sahip olursunuz.

   – Opsiyonel olarak satın alınan Testo 552i, 605i, 905i ve diğer Mini-DIN girişli sıcaklık ölçüm probları da bağlanabilmektedir.

   – 2 yollu valf bloğuna sahip olan Testo 550s cihazı ile alçak ve yüksek basıncın kontrolü kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

   – Cihaz üzerinde mavi olan vana aktüatörü alçak basıncı, kırmızı olan vana aktüatörü ise yüksek basıncı ifade etmektedir.

   – Testo 550s dijital monifold cihazının basınç ve sıcaklık değerleri yüklenebilir ve ayarlanabilir.

   – Dijital manifold cihazını Bluetooth ile telefonunuza veya tabletinize bağlayarak yaptığınız ölçümleri canlı bir şekilde takip edebilirsiniz ve kaydedebilirsiniz.

   – PDF veya CSV formatında kaydedilen verilerinizi isterseniz e-postanıza da direkt olarak gönderebilirsiniz.

• Dijital manifold cihazını tabletlerde veya telefonlarda kullanmak için sistem gereksinimlerinizin; İOS 11.0 ya da daha yeni bir sürüm, android 6.0 ya da daha yeni bir sürüm, Bluetooth 4.0 veya yeni bir sürüm olması gerekmektedir.

   – Testo 550s dijital manifold cihazında aşırı ısınma ve alt soğuma işlemlerini eşzamanlı hesapladığından kaynaklı manuel hesaplamardan oluşan hataları ortadan kaldırır.

   – Auto Tfac (Otomatik Sıcaklık telafi faktörü) faktörüne sahiptir.

   – Bu şu anlama geliyor; ana uygulama alanındaki ölçüm hatalarını azaltmak için, cihazda bir yüzey kompanzasyon faktörü ayarlanmıştır.

   – Basınç ölçüm işlemeniz bittikten sonra cihazın grafik bar veya numarik ekranında değerler kalırsa vana aktüatörleri açıp kapatın ya da yukarı ok tuşuna basılı tutarak basıncı sıfırlayabilirsiniz.

   – Aydınlatmalı LCD ekranı ile Testo 550s dijital manifold cihazını karanlık ortamlarda da kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. 

   – Ayarlar kısmından aydınlatma süresini 10, 30, 60 saniye ya da daima açık olarak değiştirebilirsiniz.

   – Ayrıca cihazın ayarlar bölümünden, ölçüm birimini, ekran parlaklık seviyesini, cihazın otomatik kapanmasını vb. diğer ayarları da değiştirebilirsiniz.


 


 

Marka

Testo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Testo 550S 0564-5502 Dijital Manifold” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım mı Lazım?
Scan the code