Hakkımızda

Hakkımızda

ESEN SOĞUTMA Firması 2005 yılında tarafından kurulmuş olup, soğuk hava depolarımuhtelif soğutucu ürünlerinin, imalatı, satışı, satış sonrası servis hizmetleri ile sektöre kesintisiz hizmet vermiştir.

Ancak Esen Soğutma İkitelli OSB’de soğutma sistemleri ve yedek parça satışı konusunda ortaya çıkan ihtiyaç doğrultusunda yedek parça satışı yapmak için yatırım  kararı vermiştir. Bu karar doğrultunda 2012 yılı sonlarına doğru yedek parça satışına başlamıştır.

Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın online web sitesi olmazsa olmazdı. Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla www.esensogutma.com  online satış sitesini siz değerli müşterilerimizin  hizmetine 2013 yılında girmiştir. 

İstanbul Başakşehir’ de faaliyet gösteren firmamız kısa zamanda  tüm Türkiye’ ye yayıldı. Şu an Türkiye’nin online satış konusunda öncü firmalarından biri olan www.esensogutma.com online satışın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

İletişim bölümünden siz değerli müşterilerimizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulmaya çalışacağız.

İlerleyen süreçte Esen Soğutma  olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi  gerekiyorsa,  web siteleri de online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu süreçte web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir. Bizi takip etmeye devam ediniz.