Lionball 300 MM Emici Aksiyel Fan YWF2E300SC 220V 2400 d/d ( Yüksek Devir )
Ürün Kodu: 19.274.075
Kategori: Fan Motorları
Marka: Lionball
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Ürün Açıklaması
Teknik Özellikler
Marka
Lionball
Ürün Cinsi
Aksiyel Fan
Fan Çapı
300 MM
Fan Yönü
Emici
Elektrik Beslemesi
220V
Devir
2400
Benzer Ürünler
Ebmpapst 4656EZ Kompakt Fan 220V ( 9244014942 )
Ürün Kodu: 82.103.232
 82,93 + KDV
Ebmpapst 4656TZ Kompakt Fan 220V ( 9244014896 )
 59,24 + KDV
Ebmpapst 254 MM Plastik Fan Kanat 28° ( Emici ) 8317078021
 2,75 + KDV
Ebmpapst 172 MM Plastik Fan Kanat 28° ( Emici ) 8317078019
 2,00 + KDV
Ebmpapst 230 MM Plastik Fan Kanat 28° ( Emici ) 8317078020