Ebmpapst 630 MM Emici Aksiyel Fan S6D630AN0101 380V 900 d/d ( 50-60Hz Metal Kanat )
Ürün Kodu: 19.103.285
Kategori: Fan Motorları
Marka: Ebm
 386,37 + KDV
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Ürün Açıklaması
Teknik Özellikler
Marka
Ebm
Ürün Cinsi
Aksiyel Fan
Fan Çapı
630 MM
Fan Yönü
Emici
Elektrik Beslemesi
380V
Devir
900
Benzer Ürünler
Ebmpapst 4656EZ Kompakt Fan 220V ( 9244014942 )
Ürün Kodu: 82.103.232
 82,93 + KDV
Ebmpapst 4656TZ Kompakt Fan 220V ( 9244014896 )
Ebmpapst 254 MM Plastik Fan Kanat 28° ( Emici ) 8317078021
 2,75 + KDV
Ebmpapst 172 MM Plastik Fan Kanat 28° ( Emici ) 8317078019
 2,00 + KDV
Ebmpapst 230 MM Plastik Fan Kanat 28° ( Emici ) 8317078020