Loading...

Kanal Fanı SKF-315B

Kazancınız 193.43₺

İnternete Sitesine Özel Fiyat

491,76

KDV hariçtir.

Stokta yok

Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Loading...

Açıklama

Ürün Özellikleri

·Soğuk çekme DKP Sac gövde

·CFD Analizine göre üretilen ve statik balansı alınmış  galvaniz sac radyal pervane

·Gövde elektrostatik toz boya ile korozyona karşı korumalı

·Direk akuple dıştan rotorlu motor

.Emaye kaplı bakır bobin telinden imal edilen motor sargısı

·Duvar bağlantı aparatı mevcuttur

·Hız kontrol cihazı ile hava debisi ve basınç ayarlama imkanı

·Her türlü üretim hatasına karşılık 24 ay garantili

·Yalıtım : Class B

·Koruma sınıfı : IP 44

Teknik Değerler;

Model: YKA-200B-2K-M

Voltaj: 220 V

Frekans: 50 Hz

Güç: 110 W

Akım: 0,63 A

Kondansatör: 4/400

Devir: 2550 d/d

Hava Debisi: 1000 m3/h

Ses Seviyesi: 52 dB(A)

Ağırlık (kg): 4,65

Teknik Ölçüler;

A           B           C           D

238        25         198        320

Genel Tanım;

Havalandırma sektöründe Kanal tipi Fan kategorisi altında yer alan; yuvarlak kanal fanı, radyal kanal fanı, kanal tipi fan, kanal fanı, kanal aspiratör, kanal tipi aspiratör gibi farklı terimlerle isimlendirilen; üretici firmaların ise YKA, BDTX, LKT, VENT, TKF, CK gibi kodlar verdiği ürünlerdir. Kanal tipi fanlar; yüksek basınç gerektiren, güçlü hava akımı oluşması istenilen ve düşük ses seviyesi tercih edilen egzoz ve üfleme havalandırmaların da kullanılabilir.

Bu kategorinin teknik adı, geriye eğimli yuvarlak kanal tipi radyal fandır.

Teknik Temel Bilgiler;

Ürünün gövdesi Dkp sactan sıvama tekniği ile üretilir ve elektrostatik toz boyama sistemi ile boyanır. Pervanesi, aerodinamik yapıda olup hesaplamaları CFD analizleri ile yapılır. Galvaniz sacdan üretilen pervanelerin dinamik balansı alınır. Ürünün yapısı gereği, fiziken küçük bir yapıdan yüksek güç elde edebilmek için B sınıfı yalıtımlı, IP 44 koruma sınıfına haiz dıştan rotorlu motorlar kullanılmaktadır. Bu motorların, rotor-statörleri silisli saçtan üretilmekte olup, bakır bobin teli ve kendinden yağlamalı rulman kullanılmaktadır.

Kullanım Amacı;

Kanal bağlantılı havalandırma sistemlerinde, iki kanal arasında kullanılan fanlardır. Montaj edilecek olan yüzeyin geometrik yapısı doğrultusunda yuvarlak giriş ve çıkışa sahiptirler. Kanal sistemine doğrudan bağlanarak yer tasarrufu ve montaj kolaylığı sağlamaktadırlar. Ürünün esas kullanım amacı taze hava nakli ve kirli havanın ( çevresel tütün ve sigara dumanı, biyolojik kirli koku, uçucu organik bileşikler, karbondioksit) tahliyesidir.

Kullanım Alanları;

Toplu yaşam mahalleri havalandırma sistemleri, ofis havalandırması, avm havalandırma sistemleri, hastane havalandırma sistemleri, fabrika havalandırma sistemleri, okul havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadırlar.

Uygulama Avantajları;

Yuvarlak kanal tipi radyal fanlarının sisteme montajı hızlı ve kolaydır. Stabil basınç seviyesinde, yüksek verimde, düşük sesle çalışmaktadır. Ürünle birlikte bulunan bağlantı aparatı her türlü sisteme montaj ve uyumunu sağlamaktadır. Ürün üzerindeki bağlantı kutusu, elektrik bağlantısını kolaylaştırır. Haricen temin edilebilecek, Hız kontrol ünitesi ile uyumlu olup hava debisi ayarlanabilmektedir. Haricen temin edilebilecek sensörler sayesinde nem, ısı ve duman kontrollü çalıştırılabilmektedir.

Ek bilgi

Marka

Skf

Fan Dizaynı

Kanal Fanı

Elektrik Beslemesi

220V

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.